نتایج جستجو برای عبارت :

۳۸. زدودن گرد کهنگی

و قسم به خواب ...
که راهی است برای زدودن آلودگی ها
و قسم به صافی صبح ...
که یادت میاره با آغوش باز و چشم بسته از گذشته ، منتظر شروع توعه
قسم به لیست To do...
قسم به تیک هایی که جلو کارها میخوره و مسرورت میکنه ...
که نشونت میده هنوز قدرت زندگیت تو دستای خودته 
SO ,LET'S START
+گفتم خواب و زدودن آلودگی؟! میدونستین از لحاظ پزشکی،بدن بخشی از مکانسیم ها و مواد دفعی اش رو به وسیله خواب از بین میبره؟!
کفسابی کریمی با ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه کفسابی و ساب سنگ و نماشویی ساختمان
کفسابی چیست؟
کفسابی ساختمان عبارت است از شیشه ای کردن سنگ ، براق کردن سنگ ، درخشان کردن سنگ ، زدودن جرم سنگ و … به منظور زدودن آلودگی و جرم و براق کردن سنگ ، ۲ الی ۵ میلیمتر از سطح آن را ساب زده و میتراشند. کلیه کف های سنگی ساختمانی قابل ساب زنی هستند. از جمله بتنی ، گرانیت ،‌ موزاییک ، گوهره ، دهبید ، تراورتن و…
کفسابی ساختمان علاوه بر زیباسازی باعث افزایش عمر و ح
قَالَ رَسُولُ اللَّهِ (صلّی الله علیه و آله) دَخَلَ عَبْدٌ الْجَنَّةَ بِغُصْنٍ مِنْ شَوْکٍ کَانَ عَلَى طَرِیقِ الْمُسْلِمِینَ فَأَمَاطَهُ عَنْهُ.[1]
طبق فرموده‌ی رسول خدا صلّی الله علیه و آله، امکان دارد که کسی به خاطر زدودن یک شاخه‌ی خار از راه مسلمین وارد بهشت شود. یعنی ثواب یک چنین کار کوچکی در جامعه‌ی اسلامی می‌تواند بهشت باشد. کارهای بزرگ به طریق اولی ثواب بالاتری می‌توانند داشته‌باشند.
حال چگونه عدّه‌ای جامعه‌ی اسلامی ایران ر
تکرر ادرار در ابتدا و انتها بارداری امری طبیعی است
برای مبتلا نشدن به عفونت زنانه
اگر ترشح روی لباس دیدید حتما لباس را تعویض کنید 
حتما از لباس زیر نخی استفاده بفرمایید 
تاخیر در رفتن به دسشویی و حبس ادرار خود باعث عفونت است 
زدودن موهای زائد توصیه میشود
قبل رابطه حتما زوجین حمام کنند 
چرا که عفونت یکی از زمینهای سقط جنین است
❇️ دوربین مخفی دیگری از Karim Jovian در مورد مسلمانی در امریکا که نیاز به کمک دارد. آیا رهگذران به او کمک می‌کنند یا خیر؟ کریم جویان از فعالین مسلمان در یوتیوب و ساکن امریکا است. وی همواره به دنبال زدودن تصورات غلط مردم امریکا از مسلمانان است.
ادامه مطلب
اپیلاسیون روشی برای از بین بردن موهای زائد بدن است که طرفداران بسیاری در بین خانم ها دارد و موجب کاهش رشد موهای زائد می شود. این روش موثر برای زدودن موهای زائد در صورتی که با رعایت نکردن نکات بهداشتی همراه باشد ، می تواند بسیاری از ما را با مشکلات زیادی روبرو کند.
اپیلاسیون کار سیار - شماره تماس برای خانم ها: 09140848217
ایجاد مزاحمت از طرف آقایان پیگرد قانونی دارد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی مطهری در پاسخ به این پرسش که داخل انتخابات مجتمع با چه مسئله سیاسی همراه خواهید بود، اعتراف کرد: هنوز هیچ چیزی پیدا زدودن و باید جلوتر برویم تا بعدا رک شود. من با همه دوست هستم و مشکلی ندارم. وی نیز در پاسخ این سئوال که آیا صلاحیت شما در هیات های اجرایی از کار افتادن شده است، گفت: بله تایید شده است. جدال مطهری و کدخدایی درباره رد صلاحیت نمایندگان | عموم ای که جنجالی شد هیأت اجرایی صلاحیت علی شکوری ر
ثواب زدودن غم از دل مؤمن
1. «مَن نَفَّسَ عَن أخیهِ المؤمِنِ کُربَةً مِن کُرَبِ الدنیا ، نَفَّسَ اللّه ُ عَنهُ سَبعینَ کُربَةً مِن کُرَبِ الآخِرَةِ .» (لکافی : 2/200/5 .)
پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : هر که اندوهى از اندوههاى دنیا را از برادر مؤمن خود بزداید ، خداوند هفتاد اندوه از اندوههاى آخرت را از او بزداید .
2. «مَن نَفَّسَ عَن مؤمنٍ کُربَةً نَفَّسَ اللّه ُ عَنهُ کُرَبَ الآخِرَةِ ، و خَرَجَ مِن قَبرِهِ و هُو ثَلِجُ الفُؤادِ .» [الکافی : 2/200/4.]
امروزه برخی سعی دارند با هدف زدودن عفت و پاکی از جامعه و کشاندن افراد به ویژه جوانان به آلودگی و انحرافات و حساسیت زدایی از مفاهیمی مانند غیرت و ناموس نوعی دیاثت و بی بند و باری را در جامعه ترویج کنند. در حالی که مساله غیرت نسبت به نوامیس از خصوصیاتی است که ارزش ویژه ای بدان در اموزه های دینی داده شده است و داشتن چنین خصلتی از ویژگی های افراد آزاده و رادمرد شمرده شده است.
ادامه مطلب
درکوی دوست بایدباعشق پرگشودن/بهرعبادت اوحق بندگی نمودن/با معرفت بگرددآن جلوه اش نمایان/شعر خداپرستی باحب اوسرودن/ایزد همیشه دارد الطاف سوی بنده/لطف وعنایتش را بهر بشرستودن/عشق نبی وآلش سرمنشاء پرستش/درخط دشمنان وابلیس هم نبودن/بسیاربر ولایت یاران ناب باشد/غم را زچهره او هرلحظه ای زدودن/بهرشکست دشمن لازم بود بصیرت/ازقلب مومنین هم آن شوررا ربودن/سوی ظهور مهدی آمادگی واصلاح/هر لحظه لشکری رابریاریش فزودن/
هلو یا هلو خشک شده برای سم زدایی بدن مفید است هلو برای پاکسازی و زدودن سموم از بدن مفید است و به خارج کردن سموم مضر از کبد و کلیه‌ها کمک می‌کند. یک مطالعه‌ی پژوهشی ثابت کرده‌است که عصاره‌ی هلو دارای عناصر محافظت‌کننده‌ی کبد است و در درمان اختلال کبد سمی ناشی از درمان طولانی مدت بیماری‌های مختلف مانند میگرن، بیماری سل و دیابت ارزشمند است. هلو به طور گسترده‌ای در فرهنگ‌های شرقی در تولید محصولات سم‌زدایی گیاهی مانند چای‌های سم‌زدا است
آلودگی نمای ساختمان شامل آلودگی شیشه، کامپوزیت، سنگ، آجر و ... می‌شود که به مرور باعث فرسایش نمای بنا خواهد شد.
فرسایش نمای ساختمان علاوه بر اینکه زیبایی و جلوه ساختمان را از بین می‌برد می‌تواند در درازمدت آسیب جدی را به اسکلت بندی ساختمان وارد کند. اجتناب از این آلودگی تقریبا غیرممکن است در نتیجه تنها راه حل باقی مانده زدودن آثار این آلودگی‌ها می‌باشد. برای شستشوی نمای خود همین حالا با ما تماس بگیرید.
مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر :021-26401464021-
بعضی از ما آدم ها فکر می کنیم که هر عیبی در دنیا وجود دارد متعلق به دیگران است و ما از هر عیب و نقصی پاک هستیم در حالی که اگر مقداری انصاف به خرج بدهیم و اندکی به خودمان توجه کنیم می بینیم که نیازی نیست که به عیب دیگران مشغول باشیم و بهتر این است که به زدودن عیب های خود مشغول باشیم.
اسید سولفوریک مایعی بی رنگ و محلول در آب می باشد. در نتیجه با توجه به کاربرد مورد نظر این ماده را می توان با آب رقیق کرد و در غلظت های گوناگونی تهیه نمود.سولفوریک اسید در زمره مواد خطرناک قرار دارد.این ماده به صورت غلیظ به شدت خورنده است و می تواند موجب آسیب به بافت ها و خوردگی فلزات شود. تماس این ماده با پوست موجب سوختگی های خفیف تا شدید ( وابسته به غلظت مورد استفاده) می گردد. کسانی که این ماده را خورده اند، قبل از پدیدار شدن علائم خوردگی، مزه شی
با هدف زدودن غبار مظلومیت از سید بطحاء
به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ کانال مجازی «بزرگداشت حضرت ابوطالب(ع)» از سوی طلبه‌های جوان با هدف زدودن غبار مظلومیت از سید بطحاء و تکریم ایشان راه‌اندازی شد.

به مناسبت فرا رسیدن 26 رجب سالروز وفات حضرت ابوطالب پدر گرامی امام علی(ع)، در فضای مجازی کانالی برای هماهنگی در گسترش معرفت و شناخت و زدودن غبار مظلومیت از چهره بزرگ حامی پیامبر اکرم (ص) و ترویج شعائر شیعه و شناخت الگوهای حقیقی راه‌اندازی
حقیقت بسیاری از مفاهیم را بدون تحقق مصادیق عینی آن ها در خارج، نمی توان به درستی فهم کرد. اسلام ، راهبردی جامع و برنامه ای کامل برای سعادت بشر ارائه ، و قرآن را نسخه ای شفابخش برای آرامش و زدودن آلام وی معرفی کرده است. اما چالش جدی عصر این است که آیا بواقع این مفهوم آسمانی و برنامه قدسی، قابلیتِ تحقق و پیاده‌سازی در عرصه میدانی را دارد ؟! بدون تردید پیامبر معظم و اهل بیت معزز وی نمونه های عینی و مصادیق تام در تحقق خارجیِ اسلام اصیل و شمایل جاری
سفره هفت سین مهم‌ترین عنصر نوروز است و هر ساله ایرانیان در تکاپوی چیدن سفره هفت سین به خرید می‌روند و ملزوماتش را فراهم می‌آورند و جهت هرچه زیباتر شدن این سفره نوستالژیک می کوشند.اما هر کاری را فلسفه‌ای است و چیدمان سفره هفت سین نیز فلسفه خاص خود را دارد. هرچیزی که سر سفره چیده می‌شود، از هر «‌سین» گرفته تا قرآن و ماهی و آینه حکمتی دارد . در ادامه با برخی از نمادهای هفت سین بیشتر آشنا می شویم .
قرآن کریم
اولین چیزی که ایرانیان هنگام چیدن سف
ساید بای ساید بوش مثل محصولات دیگر این شرکت با دقت و ظرافت تمام طراحی شده است. در واقع میتوان گفت نکته ای نیست که به ذهن شما بیاید و از دید طراحان بوش به دور مانده باشد. بوش با ارائه بهترین کیفیت در ساید بای سایدهای خود دوام محصولاتش را تضمین میکند و شما تا سالیان سال با خیال راحت میتوانید از مزایای آنها برخوردار شوید. در این مقاله به ارائه خصوصیات کلی و مشترک بین سریهای موجود ساید بای ساید بوش در بازار ایران می پردازیم.خوب است بدانید تمامی سا
رهبر انقلاب اسلامی:
مردم امام جمعه را مرکز مراجعات خود می دانند و حل معضلات خود را از او می خواهند. در دوره ای که حکومت در اختیار مسلمین است دشمن بیش از هر زمان دیگر برای زدودن مفاهیم اسلامی از اذهان تلاش می کند لازم است. ائمه جمعه در گردهمایی های خود به بررسی شیوه های درمان و حل مسائل و معضلات فکری و معنوی مردم بپردازند، زیرا نماز جمعه محلی است که دلها را محکم و ایمانها را قوی می کند و به سربازان و جنود خداوند شجاعت اقدام می بخشد.امامت جمعه به
فرز
فرز ابزار مهم و با ارزشی برای انجام کار در خانه، تعمیرگاه، کارگاه و ... محسوب می شوند. این دستگاه جهت عملیات برشکاری، تیز کردن، سایش، پولیش و صیقل دادن آهن، ورق های فولادی، لوله، کاشی و فلزات کاربرد داشته و در آهنگری و صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
امروزه با رونق و افزایش فضای ساخت و ساز، فرزها نقش مهمی در نماسازی ساختمان ها دارند زیرا تمامی برش های سنگ بیرون، سنگ و سرامیک داخل ساختمان به وسیله فرز انجام می شود. یک فرز از دیسک ه
ریشه واژه پزشک

پیشینۀ پزشکی در جهان به درستی روشن نیست زیرا که از تمدنهای کهن آگاهیهای زیادی در دست نداریم. میتوان گفت همۀ جانداران به محض اینکه جاییشان آسیب ببیند درد کشیده و آنجا را لمس میکنند اما درد بیشتر شده و دستشان را کنار میکشند. نگرانی از این که آن بخش آسیب دیده بجایی بخورد، نمودی از پزشکی است. شاید بتوان گفت نخستین کسی که توانست درد را از خود یا دیگری بزداید نخستین پزشک بوده است. این زدودن درد  در ایران باستان از سوی »بَئش ز«(زنن
برند CCK بهترین دستگاه تصفیه آب در نوع خود است که تحت لیسانس آمریکا و در تایوان ساخته می‌شود و نمایندگی تصفیه آب سی سی کا در ایران نیز فعالیت می‌کند. به همین خاطر از کیفیت بسیار بالایی در زمینه‌ی زدودن آلاینده‌ها از آب آشامیدنی برخوردار است. این دستگاه به روش اسمز معکوس آب را تصفیه می‌کند و استانداردهای معتبر بین‌المللی مانند استاندارد‌های جهانی FDA، WQ، CE و گواهی NSF را دارد. گواهی NSF تأییدیه‌ای است که از سوی سازمان جهانی بهداشت در حوزه‌ی س
ه جرات میتوان گفت که شیر و محصولات لبنی یکی از حساس ترین مواد غذایی هستند که بسیار سریع و راحت به عوامل میکروبی بیماریزا و بسیار خطرناکی آلوده می شوند. به منظور جلوگیری از چنین خساراتی، راهکارهای بسیار ایمن و کارآمد وجود دارد.
بهترین راه کار برای جلوگیری از آلوده شدن محصولات لبنی، پیشگیری است. در حقیقت، ارزانترین و مطمئن ترین راه، استفاده از یک محصول ضدعفونی کننده سطح بالا با عملکردی مطمئن و تایید شده توسط مراجع قانونی جهت  ضد عفونی پیشگیر
بسم الله

حالات و انفعالات نفسانی انسان متأثر و معلول از سایر پدیده ها و اتفاقاتی است که برای او رخ داده است. شادی نیز از حالات نفسانی انسان است که به دلیل رسیدن به چیزی مطلوب (منفعت یا دور شدن خرد) یا دور شدن چیزی نا مطلوب برای فرد عارض می شود.

اسلام به شادی و نشاط توصیه نموده و شاد نمودن دیگران را از حسنات و افراد که جهت ناراحتی دیگران تلاش می کند بدترین افراد شمرده است. از این جهت است که اسلام زدودن اندوه را از دل افراد مۆمن سفارش می نماید، و
سوگواران حسینی در محله آیت ا..غفاری در روز عاشورا با به راه انداختن دسته جات و هیات های عزاداری شور و شعور حسینی را به نمایش گذاشتند.
امام حسین(ع) در سوم شعبان سال چهارم هجری قمری در خانه حضرت امیرالمومنین(ع) پیشوای اول شیعیان و حضرت فاطمه زهرا(س) یگانه دختر رسول اکرم(ص) در مدینه دیده به جهان گشود.
در روز دهم محرم (عاشورا) سال ۶۱ هجری قمری، امام حسین(ع) و یارانش که ۷۲ تن بودند در راه دین اسلام و ترویج آموزه‌های آن، احیای احکام دین و زدودن انواع ان
{وظایف منتظران - شماره 33}

اخلاص در عمل

امام علی(ع) به امام حسین(ع) فرمودند: نهمین فرزند تو به حق قیام میکند و عدالت را گسترش میدهد. امام حسین(ع) فرمودند: این اتفاق می افتد؟ امام علی(ع) فرمودند: قسم به خدا. اما بعد از غیبت و سرگردانی ای که کسی بر دینش استوار نمیماند، مگر کسانی که "اخلاص" دارند. (بحار، ۱۱۰/۵۱ ح۲)
اخلاص چیست؟ امام صادق(ع) فرموده اند: عمل خالص عملیست که نخواهی برای آن عمل از طرف هیچ کسی غیر از خدای بزرگ ستایش شوی (اصول کافی باب الاخلاص ح
باور کن خیلی چیزها در این دنیا اتفاقی است، خبرهای بد که در صف نایستاده‌اند تا یکی یکی وارد شوند و بگویند خب برای امروز بس است، بقیه‌ی خبرهای بد بماند برای فردا. اصلاً ذات اتفاق به همین است که ناگهان می‌افتد. دنبال تعبیر و تفسیر اینکه چرا با هم آمده‌اند نباش. باهم آمده‌اند چون "اتفاقی" می‌‌آیند. 
 گفتند این روزها دلمان از شنیدن اینهمه خبر بد سوخت و خاکستر شد. من می گویم به هیچ خبری فکر نکن. دلهره فقط در دل تو است، واقعیت بیرونی ندارد، انچه ن
بوسیله گزارش مهر به نقل از ورایتی، اسپین آفی (Spin-off) از «جان ویک» با عنوان «بالرینا» به کارگردانی لن وایزمن ساخته می شود. «بالرینا» با محوریت یک شخصیت آدمکش زن در کمپانی لاینزگیت توسط لن وایزمن شکل می گیرد. شن هاتن یکی از نویسندگان «جان ویک: بخش ۳ - پارابلوم» فیلمنامه این فیلم را تالیف است. موضوع این فیلم افشا نشده و مشهود زدودن آیا کیانو ریوز که نقش جان ویک را بازی می کند در این اسپین آف واضح خواهد شد یا نه. درون لب حال استودیو لاینزگیت پیاده
بسم الله الرحمن الرحیم
خانه ای روشن به نور شمس الشموس حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام
بنیادی برای زدودن گرد وغبار محرومیت از چهره آنها که نیازمند دستگیری و یاری هستند.
اینجانب مهران همتی مسئول کانون نخبگان امام رضا (ع) شعبه 57 محله شهرک پارسیلون شهرستان خرم آباد استن لرستان می باشم
خوش آمد می گویم به تمام عزیزانی که به وبلاگ کانون نخبگان امام رضا (ع) شعبه 57 سر زدند
ان شا الله بتوانیم قدمی مثبت برای همشهریان عزیز خود برداریم بنده و پنج تن
مدرنیسم در معماری | ورود جریان مدرنیته به معماری و شکل‌گیری مکتب مدرنیسم در معماری تاریخچه‌ایی جذاب و جالب دارد که آن را میتوان به نوعی در تقابل با سنت‌های معماری رنسانس ارزیابی کرد. در این مقاله قرار است به سوال "مدرنیسم در معماری با کدام مکتب آغاز شد؟" پاسخ بدهیم.
مدرنیسم و یا نوگرایی جریان فکری است که در آن انسان امروزی، توان تجربی خود را با دانش و فناوری همراه می‌کند و در این همراهی، هدف غایی او بهبود شرایط محیطی است. معماران مدرن ب
روزی چهار وعده‌ی مفصل غذا می‌خورم. دقیقا نمی‌دونم چی شد که از یک روز صبح، معده‌ ام تصمیم گرفت گنجایش بیشتری داشته باشه؛ طوری که له له بزنه برای صبحانه‌ی قبل از دانشگاه؛ بعد از اولین کلاس با کمال میل صبحانه‌ی کنار دوستان رو بپذیره و به فاصله‌ی دو ساعت بعد من رو کنار دستگاه وندینگ بکشه و کاری کنه مثل قحطی زده‌های هائیتی به شیشه‌ی دستگاه بچسبم و خوراکی انتخاب کنم. دو ساعت بعد صدای غرغرش من رو رسوای  زمانه کنه و مجبورم کنه به تریا رفتن و سفا
فصل مهر فصل شکوفه ریزان گلبرگهای گل سرخ زندگی عالمانه و فرهیختگی برای همه جویندگان علم و دانش است فصل مهر فصل تندیس استمرار پایداری و استقامت برای جویندگی است.
چه شعف انگیز است نم نم بارش قطرات علم و دانش و طراوت نسیم روح انگیز  آن برای شکفتن غنچه های اندیشه ی انسانهای به انتظار نشسته در پگاه میلاد فصل علم و دانش چه زیباست فرارسیدن این فصل نورانی و حیات بخش که از گذشته های دور ، نیاکان ما با آمدنش ردای مباهات به تن می کردند و با نگاهی سرشار از
✅نکته طلایی چهاردهم: برخورد غیر مستقیم‌
⬅️رفتار ناپسندى که از فرزند خویش مى‌بینید به روى وى نیاورید زیرا گاهى اوقات باید تغافل نمود؛ یعنى وقتى والدین فهمیدند که فرزندشان، مرتکب کارى قبیح شده است، خود را به نداستن بزنند؛ اما سعى را بر آن دارند که به نحو خردمندانه‌اى این مشکل را برطرف کند.⬅️یکی از بهترین روش‌ها برای برخورد غیر مستقیم، استفاده از قصه و حکایت و داستان است.⬅️والدین باید با نقل یک قصه به کودک وانمود کنند که هر کس فلان کار
آمده‌ام بنشینم به حساب و کتاب. آمده‌ام تا یکبار هم که شده، با خود روراست بوده باشم. 
من کِی از لقمه‌ی آماده‌ای گذشته‌ام که حالا توقع گوشهٔ چشمی دارم؟ من کِی از راستی خودداری نکرده‌ام که حالا توقع سربلندی می‌برم؟ من کِی با فرازی به غرور نرسیده‌ام که حالا توقع ناامیدنشدن از نشیب را دارم؟ من کِی فتح خیبر کرده‌ام که حالا منتظر دژهای استوار قلبم باشم؟ من کِی صبر داشته‌ام که توقع عفو دارم؟ من کِی استوار مانده‌ام که حالا انتظار سبکباری دارم
سلام آقا جان...!
می دانم که دیر کردیم... می دانم که هنوزم که هنوز است، در انتظار آمدن مان صبر می کنی...! می دانم که با این همه انتظار و انتظار کردن مان، هنوز هم الفبای انتظار را نیاموخته ایم...! 
مولاجان...! 
سال هاست کنارمان بوده ای! سال هاست که در کوچه ها و خیابان هایمان، از کنارمان به آرامی گذشته ای... سال هاست برایمان دعا می کنی و واسطه ی فیض ما با آسمانی...!
یا صاحب الزمان...
اما ما زمینیان، با صاحب و امام مان چه کردیم!؟ آیا این ما نبودیم که با گناهان م
لکه بر فوری خودکار نانو تیرولکس به منظور زدودن لکه خودکار از روی سطوح می باشد. لکه بر فوری خودکار جهت پاک کردن لکه های خودکار حتی لکه هایی که ۱ سال از زمان آن گذشته باشد قابل استفاده می باشد. در این محلول به هیچ وجه از حلال های سمی استفاده نشده است و اثر خودکار را از کلیه سطوح به جز چرم پاک می نماید.
لکه بر فوری خودکار نانو تیرولکس خودکار را می توان بر روی سطوح مختلف از قبیل انواع پارچه به جز پارچه هایی که رنگ آنها فیکس نشده باشد، کاغذ دیواری قاب
هرچند فتنه در اصل پدیده‌ای ناپسند و زیانبار است؛ فتنه‌های آخر الزّمان، با صرف نظر از سختیها و تلخیهایشان، نتایج ارزشمندی را در پی دارند، و سبب افشای ماهیّت منافقان فتنه‌گر، نابودی حکومت زورگویان و در هم ریختن بساط تباهکاران می شوند، و در پایان، با قیام امام مهدی(علیه‌السلام) و زدودن فتنه‌ها، کام مؤمنان شیرین می‌گردد.
امام علی(علیه‌السّلام) فرمود:
در آخر الزّمان فتنه را ناپسند مدارید؛ زیرا بی گمان، فتنه منافقین را نابود می‌کند(1).
امام
نقش تربیتی مادر
در تاریخ حیات بشر ظلم و ستم بسیاری بر انسانها رفته که تنها برخی از آنها در تاریخ به ثبت رسیده است. مطالعۀ این وقایع در دل انسانهای شریف و پاکدل طوفانی از هیجان و نفرت نسبت به عاملان ستم بر می انگیزد و زمینه ساز حرکت و جنبش برای زدودن و محو آنها از صفحۀ حیات بشر می شود. ولی گمان ما این است که در طول تاریخ به دوگروه بیش از دیگر گروهها ستم شده است: زنان و کودکان و ستمدیدگی این دومی تا حدودی مربوط است به مظلومیت آن اولی، یعنی زن.
او را

(سفید، نارنجی، قرمز، آبی) ضخامت ۰٫۴۸ میلیمتر با عرض ۱۲۵۰ میلیمتر محصول ، ورق گالوانیزه ای است که مرحله چربی زدایی (به صورت سرد یا الکتریکی) و زدودن ناخالصی ها(به روش شستشوی گرم با مواد قلیایی) را گذرانده و برس کاری شده است. سپس با آب شستشو شده و در هوای گرم خشک می شود. جهت بالا بردن مقاومت به خوردگی ، افزایش چسبندگی رنگ به سطح و جلوگیری از پوسته شدن رنگ پس از فرمدهی ورق، آن را کروماته می کنند
این ورق ها می توانند از مواد مختلفی از جمله استنلس
این روزها فضای مجازی پر شده از کلیب های رقص و آواز دانش آموزانی که به بهانه ی شادی و خوشحالی و البته با کمک معلمان و مدیرانشان، هنجارها را پشت سر گذاشتند !معلمانی که بصورت فله ای و بدون گزینش و مدیرانی که به دلیل مسامحه و بده بستانهای انتخاباتی بر سر کارند!
بدیهی است که قسمت اعظم تربیت سرمایه های کشور یعنی دانش آموزان به دست معلمان و مدیران هر مجموعه رقم می خورد و اگر در انتخاب معلم و مدیران سهل انگاری و مسامحه ای صورت گیرد آینده ی کشور در معرض
امام خمینی(رحمت الله علیه) احیاگر اسلام ناب
در بین تمامی این بزرگان ابرمردان عرصۀ علم و تقوا و جهاد، امام خمینی(س) نمودی دیگر و جلوه ای برجسته دارد. کاری  که خداوند به دست او عملی کرد به  وسیلۀ دیگران محقق نگشت و توفیقی که در این جهت نصیب او شد برای غیر او پیش نیامد.
او با شجاعت و شهامت بی بدیل و کم نظیر خود، به دو کار اساسی و بسیار متعالی اقدام کرد و تا حدود زیادی هم به ثمر نشست. یکی قیام برای زدودن خرافه و کج فهمی از چهرۀ دین و مفاهیم آن که از سوی
من قبل از او هیچ وقت از کسی سؤال نمی کردم، هرچند یادگیری هایم تعریفی نداشت و معلم ها جزا ام می کردند و البته من جزا ها را اندوه نمی نوشتم. یک روز دوست ابتکاری ام به من گفت:  «زندگی سؤال ابهت است؛ پس در چرا چیزی نمی پرسی؟» و من به او عددی نزدم اما درون خموشی دلم گفتم: «سؤال من که معلوم زدودن. سؤال غلام تو من پنهان شده و من تا اینکه نمی دانم این جواب ها یعنی چه.» خویش دیگرم، سؤال ناگفته ام را شنید. لبخندی زد و گفت: «زندگی تو وجود خویشتن توست. برای همی
20. سورۀ فلق
شناسة سوره
این سوره به مناسبت کلمات آیة اول "فلق" و "قل أعوذ برب الفلق" نامیده شده است. مکی یا مدنی بودن سوره اختلافات زیادی میان صاحب نظران قرآنی پدید آورده است. با عنایت به محتویات سوره و هماهنگی آن با سیاقی که در بحث «ارتباط سوره» خواهد آمد، مکی بودن سوره قوی‌تر است.
براساس جداول، در هفت روایت ازروایات دهگانۀ مسند و تمام جداول ترکیبی، این سوره در رتبۀ بیستم مکی پس از سورۀ فیل و پیش از سورۀ ناس قرارگرفته است؛ اما در جدول‌های تاری
فرچه کنفی چیست ؟
فرچه کنفی چیست ؟در صنعت پرداختکاری برای زدودن مورد استفاده قرارمیگیرد.
این کالا با توجه به اهمیتی که در صنعت پرداختکاری دارد بسیار مورد توجه میباشد.
دلیل آن هم این میباشد که این محصول تنها محصولی میباشد که در صنعت پولیشکاری کاری که بر عهده دارد را به خوبی 
انجام میدهد.
فرچه در صنعت پرداختکاری با توجه به نوع کاری که انجام میدهد به چند قسمت تقسیم میشود
فرچه سفید:
این نوع فرچه از لطافت خاصی نسبت به فرچه قرمز برخوردار میباشد ز
هر اتاقی را به اتاق خواب تبدیل کنید در زمان خرید مبل و کاناپه تختخواب‌شو به یاد داشته باشید که این مبل در درجه اول برای نشستن به کار می‌رود. بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که به دنبال ویژگی‌هایی مشابه با یک مبل معمولی مانند طراحی مطابق با نیازها و استایل خود بگردید. تنها تفاوت این است که در کنار همه اینها بایستی به مواردی مثل تشک راحت و مکانیزم آسان نیز دقت کنید. به دنبال مبلی با کلاف (اسکلت مبل) محکم باشید قوی‌ترین و بادوام‌ترین کلاف ها برا
جامعه در عصر ظهور عنوان تحقیق است که هدف از آن ارائه سیمای کلی از عصر امام مهدی « علیه السلام» و قیام مقدس آن حضرت و پاسخ به برخی از سؤالات پیرامون حضرت مهدی « علیه السلام» می باشد که از آیات و روایات استفاده شده است. تحقیق با شرح مختصری از زندگانی امام شروع شده و بعد از بیان حکومتهای پیش از ظهور نگاهی به حکومت حضرت دارد و در بخش پایانی به بررسی جامعه قبل و پس از ظهور می پردازد. منابع استفاده شده بیشتر کتابهای حدیثی و روایی بود که توسط شیعه و سن
بوسیله گزارش "ورزش سه"، با اخبار رسمیباشگاه السد قطر ژاوی هرناندز بوسیله عنوان سرمربی متاخر این تیم انتخاب شد و رسما بوسیله نشانی خلیفه اوسوالدو فریرا پرتغالی کار خود را در اولین تجربه مربیگری آغاز می نرم. قرار است سرجیو اوریل، ایوان توریس، اسکار هرناندز، ژوزه مانوئل سرجیو گارسیا و آنتونی ترامولاس قصه سابق بارسلونا را در این امر مدد دهند و به نشانی دستیاران ژاوی برگزینی شده اند. طبق برنامه قرار است السد همراه با ژاوی از ۱۴ تا ۲۹ جولای ارد
شیر صافی چدنی مهاب
شیر صافی چدنی مهاب یکی از انواع شیرآلات پرکاربرد مورد استفاده در صنعت به ویژه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و آبرسانی است. شیر صافی یا همان (Strainer valve) تجهیزی است که برای فیلتراسیون خطوط لوله و زدودن مواد زاید مورد استفاده قرار میگیرد.
استرینر ولو در واقع نوعی فیلتر است که ناخالصی هایی که وارد خطوط لوله میشوند را جذب خود میکند ضمن بالا بردن خلوص سیالات مانع از آسیب دیدن سایر تجهیزات میشود.
صافی چدنی در دو نوع Y شکل و T شکل وجود دا
نصب دستگاه فیلتر شنی
فیلتر شنی یک مخزن استوانه ای شکل می باشد که از انواع ورق های گالوانیزه و سیاه ساخته می شود جهت زدودن کدورت و املاح جامد درون آب مورد استفاده قرار می گیرد از آنجایی که برای شفاف سازی آبها می بایست آنها را از حالت سکون و راکت دربیاوریم می بایست از یک سیستمی استفاده شود تا آب به صورت مداوم سیرکوله شود و تمامی املاح معلق درون آب از قبیله آشغال شن و ماسه آکورد های موجود در نواب می بایست از آن جدا سازی شوند استفاده از فیلتر شنی ن
نصب دستگاه فیلتر شنی
فیلتر شنی یک مخزن استوانه ای شکل می باشد که از انواع ورق های گالوانیزه و سیاه ساخته می شود جهت زدودن کدورت و املاح جامد درون آب مورد استفاده قرار می گیرد از آنجایی که برای شفاف سازی آبها می بایست آنها را از حالت سکون و راکت دربیاوریم می بایست از یک سیستمی استفاده شود تا آب به صورت مداوم سیرکوله شود و تمامی املاح معلق درون آب از قبیله آشغال شن و ماسه آکورد های موجود در نواب می بایست از آن جدا سازی شوند استفاده از فیلتر شنی ن

ویلهلم واسموس
( واسموس آلمانی ) متولد 1880 م در آلمان، در سال 1906 م در وزارت خارجه ی آلمان به کار مشغول شد و پس از چندی به ماداگاسار رفت. در 1909 م به عنوان کنسول آلمان در بوشهر برگزیده شد و به بوشهر آمد. یک سال بعد به برلین برگشت و دوباره به ماداگاسار رفت. در ماداگاسار، بیش تر وقت خود را صرف آموختن زبان فارسی کرد. در 1914 م به همراه یک گروه جاسوسی مأموریت یافت که با نیروی مهاجم انگلیسی درجنوب ایران و افغانستان مقابله کند. در 1915 م از طریق استانبول و بغ
چند روز پیش جمعی در دانشگاه در اوج مشکلات اقتصادی، پرچم مبارزه با حجاب را برافراشتند! مبارزه یک عده در ایران با حجاب در ظاهر به اسم آزادی شخصی و مخالفت با حکومت اسلامی است. اما در کشورهای دیگر که مبارزه با حجاب توسط خود دولت دنبال می شود، علت چیست؟پارلمان اتریش دیروز طرح ائتلاف تندروی دولتی را برای ممنوعیت حجاب در مدارس ابتدایی را تصویب کرد.
متن این قانون اشاره دارد هرگونه لباسی که تاثیر دینی و ایدئولوژیک دارد و سر را می پوشاند ممنوع است.
ا
صنایع لوله گالوانیزه گرم، گلخانه و دیگر محصولات روی پوشان قزوین در بستر کیفیت محصولات و خدمات برای شما
مراحل گالوانیزه گرم :
الف – آماده سازی  :
در این مرحله هدف زدودن هر نوع روغن ، گریس ، رنگ ، قشرهای اکسیدی و زنگ آهن از سطح قطعه و بدست آوردن سطحی کاملا تمیز می باشد .
از محلول داغ قلیا برای زدودن روغن و گریس و رنگ هایی نظیر اپوکسی و وینیل استفاده می شود .
قشرهایی اکسیدی و زنگ آهن را با محلول رقیق اسید پاک میکنند. این عمل را Pickling می گویند .
مد
کرم پاک کننده عمیق آلوئه سونیا
سونیا آلوئه دیپ کلینزینگ کرمی تهیه شده از ژل آلوئه ورا طبیعی و جوجوبا می باشد که به پوست احساس نرمی و لطافت می دهد. پاک کننده عمقی و سریع ٬ محصولی بی نظیر جهت پاک کردن کامل آرایش و زدودن آلودگی های صورت و گردن. محصول فوق به آسانی وبه سرعت عمق منافذ پوست را از باقی مانده آلودگی ها پاک می کند و پوستی صاف و روشن بدون چربی اضافی و بدون حساسیت را برای شما آشکار می سازد. ملایم و مناسب جهت استفاده هفتگی ٬ آلوئه ورا عنصر اص
ماساژ سوئدی چیست؟
ماساژ سوئدی به سادگی به عنوان ماساژی کلاسیک شناخته می‌شود و این دقیقا همان چیزی است که درمان استاندارد دنیای غرب را نشان می‌دهد. ماساژ سوئدی، ساده، ملایم، آرامش بخش و مناسب برای همه افراد است. اما دقیقا ماساژ سوئدی چیست؟ آیا در کشور سوئد پدید آمده است؟ و چه چیزی را در طول ماساژ سوئدی می‌توان انتظار داشت؟ توضیحات ما در مورد آنچه که امروز محبوب‌ترین شکل ماساژ است، به خوبی نمایان این موضوع خواهد بود که چطور این تکنیک تا ای
دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب شرکت اطلس اب سازنده انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی در ایرانکاربرد دستگاه تصفیه آب جهت زدودن ناخالصی های اب وجداسازی املاح مضر اب استفاده از دستگاه تصفیه آب از نوع صنعتی ونیمه صنعتی همیشه یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها می باشد. دستگاه تصفیه آب از چند قسمت اصلی تشکیل شده اند.که بخش پیش تصفیه اولین می باشد در این قسمت اب پس از گدر از فیلترشنی وارد فیلتر کربنی می شود. که دراین مرحله تمامی املاح اب از ج

فینیش Finish  یکی از معروف ترین برندهای دنیا است که انواع محصولات شستشوی ظروف با ماشین ظرف شویی را تولید و عرضه می کند‏.‏
قرص ماشین ظرفشویی فینیش کوانتوم 50 عددی
شوینده هایی که برای ماشین های ظرفشویی استفاده می شوند انواع مختلفی دارند. پودر، ژل، قرص و مایع جلادهنده از جمله این انواع هستند که هرکدام کارایی خاصی دارند و انتخاب و استفاده از هر یک از آن ها به سلیقه ی شخصی بستگی دارد.
قرص فینیش کوانتوم (Finish) محصولی با کیفیت است که همه ی ویژگی ها
سپاس خدایی را که هیچ سخنوری توانایی ستایش او را ندارد و هیچ حسابگری نمی تواند نعمتهایش را شماره کند و کوشندگان جهان قادر نیستند حق او را ادا کنند.
پروردگاری که افکار بلند,قدرت درک او را ندارند و انسانهای زیرک با همه هوش و استعدادشان نمی توانند به کنه ذات او دست یابند.
خدایی که صفاتش را پایانی نیست و با صفات مخلوقاتش نمی توان او را شناخت . و این مربوط به زمانی معین و یا طولانی نیست.
او موجودات را با قدرت خویش آفرید و با لطف ورحمتی که نسبت به بندگ
سختی گیر پلی فسفات چیستسختی گیر پلی فسفات اصولاً طراحی می باشد که جهت ذوب شدن سختی آب ورودی به نقاشی و سرمایشی که نیاز به آب دارند و ماشین های لباسشویی و ظرفشویی داخل ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.  و از اهمیت و کاربرد کمتری در مقایسه با نوع سختی گیر رزینی برخوردار می باشد.  کاربرد چندانی در تصفیه کردن آب ندارد متاسفانه بعضی از خریداران محترم که اطلاعات چندانی از کاربرد این نوع پکیج را ندارند فکر می کنند که می توانند این ها را در راه
قاعدتا عکسی که گذاشتم رو همه میشناسیم و کسی نیست جز ابو علی سینا. اما اینکه چرا اسم توماس ارپنیوس رو برای مطلب انتخاب کردم و عکس بوعلی سینا رو گذاشتم یکم جای تعجب داره اما بعد از جمله این بزرگوار (یعنی توماس ارپنیوس) ربطشون رو متوجه میشید. البته باید ذکر کنم که جمله مو به مو دقیق نیست و من مفهوم جمله رو میارم. این شخص در یک سخنرانی به دانشجویانش میگوید که:
"اگر عربی یاد بگیرید میتوانید کتاب زکریای رازی و ابن سینا را بخوانید که در این کتب حدود 300
سازنده دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب شر کت اطلس اب سازنده انواع دستگاه تصفیه اب صنعتی ونیمه صنعتی در ایرانکاربرد دستگاه تصفیه آب جهت زدودن ناخالصی های اب وجداسازی املاح مضر اب استفاده از دستگاه تصفیه اب از نوع صنعتی ونیمه صنعتی همیشه یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها می باشد. دستگاه تصفیه آب از چند قسمت اصلی تشکیل شده اند.که بخش پیش تصفیه اولین می باشد در این قسمت اب پس از گدر از فیلترشنی وارد فیلتر کربنی می شود. که دراین مرحله تمامی املاح
سازنده دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب شر کت اطلس اب سازنده انواع دستگاه تصفیه اب صنعتی ونیمه صنعتی در ایرانکاربرد دستگاه تصفیه آب جهت زدودن ناخالصی های اب وجداسازی املاح مضر اب استفاده از دستگاه تصفیه اب از نوع صنعتی ونیمه صنعتی همیشه یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها می باشد. دستگاه تصفیه آب از چند قسمت اصلی تشکیل شده اند.که بخش پیش تصفیه اولین می باشد در این قسمت اب پس از گدر از فیلترشنی وارد فیلتر کربنی می شود. که دراین مرحله تمامی املاح
دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب شرکت اطلس اب سازنده انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی در ایرانکاربرد دستگاه تصفیه آب جهت زدودن ناخالصی های اب وجداسازی املاح مضر اب استفاده از دستگاه تصفیه آب از نوع صنعتی ونیمه صنعتی همیشه یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها می باشد. دستگاه تصفیه آب از چند قسمت اصلی تشکیل شده اند.که بخش پیش تصفیه اولین می باشد در این قسمت اب پس از گدر از فیلترشنی وارد فیلتر کربنی می شود. که دراین مرحله تمامی املاح اب از ج

تفسیر قرآن چه فوایدی دارد

تفسیر عبارت است از روشن کردن معانی آیات قرآن کریم و کشف مراد و مدلول آن ها

تفسیر از واژة فَسَرَ به معنای روشن کردن و آشکار ساختن است و در اصطلاح، عبارت است از: زدودن ابهام از لفظ مشکل و دشوار، که در انتقال معنای مورد نظر، نارسا و دچار اشکال است. همین نکته مرز بین تفسیر و ترجمه است؛ زیرا ترجمه در جایی است که معنای لغوی لفظ را روشن نیست. ولی تفسیر آن است که در عین روشن بودن معنای لغت، هم چنان هاله‌ای از ابهام ب
مراحل مطالعه:
مانیکور ناخن چیست؟
پدیکور چیست و تفاوت های آن با مانیکور در چیست؟
ست وسایل مانیکور و پدیکور
مراحل مانیکور
مانیکور ناخن چیست؟
مانیکور ناخن به معنای ساده از بین بردن گوشت ها و پوست های اضافی اطراف ناخن بدون آسیب رساند به بافت اصلی پوست می باشد.
پدیکور چیست و تفاوت آن با مانیکور در چیست؟
پدیکور نیز به مانند مانیکور از بین بردن گوشت های اضافه دور ناخن است. با این تفاوت که پدیکور به زدودن گوشت اطراف ناخن های پا گفته می شود.
ست وسایل
木 लकड़ी Madera деревоHolz
家具 फर्नीचर Мебель Sofá Sofa Furniture Les meubles Muebles
گردگیری: دشمن خود را بشناسید و سپس آن را بکشید 
هرچند که گرد و خاک بزرگ‌ترین تهدید نیست، اما رایج‌ترین  است، و شما باید اطمینان حاصل کنید که مبلمان شما از گرد و خاک آسیب نمی‌بیند.
گرد و خاک خورنده است و در گوشه‌های مبلمان تجمع پیدا می‌کند. در هنگامی که گرد و خاک بیشتری جمع می‌شود، زدودن آن....
ادامه مطلب در: 
https://choobdaneh.ir/articles/%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86
هرچند که گرد و خاک بزرگ‌ترین تهدید نیست، اما رایج‌ترین  است، و شما باید اطمینان حاصل کنید که مبلمان شما از گرد و خاک آسیب نمی‌بیند.
گرد و خاک خورنده است و در گوشه‌های مبلمان تجمع پیدا می‌کند. در هنگامی که گرد و خاک بیشتری جمع می‌شود، زدودن آن....
ادامه مطلب در: 
http://choobdaneh.ir/articles/%D9%84%D8%B2%D9%88%D9%85-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D9%8
ادامه مطلب در : https://choobdaneh.ir/articles/لزوم

از ساعت های دیواری می توان به عنوان یک عنصر طراحی استفاده کرد که به راحتی می تواند با رنگ، بافت، هنر و سبک دکوراسیون منازل ترکیب شوند.گروه هیدن آرت با تجربه و تخصص خود در زمینه ی تولید محصولات چوبی سالیان درازی ایست که توانسته پاسخگوی هر سلیقه ای باشد و همواره به دنبال افزایش رضایتمندی مشتری به وسیله ی ارائه محصول با کیفیت و شکیل بوده است.

ساعت های چوبی یکی از انواع تولیدات این شرکت می باشد که با استقبال زیادی از سمت مردم مواجه شده است. سا

ساقی چمانه* پر کن کان دلبر چمانی*
بر من نظر فکنده با چشم خود نهانی

دل در گرو سپردم خرقه به می سِتُردم*
تا بر دلم ز عزت آرد نظر زمانی

مطرب بزن نوائی تا برکشم سماعی
دلداده و خرابم زان زلفِ شعشعانی *

تشنه ی شهد شیرین کُشته ی خال زیرین
غافل که درد هجرش بر دل کشد جهانی

گر او شود نگار من غمزه کند به کار من
بر هم زنم جهان را با جامِ ارغوانی *

ای دل تو شکوه داری خاطر به فتنه داری
بر من نظر کند حال آن یارِ جاودانی

گفتم که رنجِ هجران دل میکند پریشان
بوراکس  یا همان سدیم تترا بورات که با فرمول شیمیایی Na2B4O7.10H2O ترکیبی از اسید بوریک ،سدیم اکسید  و اب میباشد و میتوان گفت فرمی از سدیم بورات طبیعی است .بوراکس از کلمه گلیستن که به معنای براق میباشد گرفته شده است . کانی این ماده براق میباشد .این ماده به صورت  خشک و هیدراته میباشد . فرم ابدار ان به صورت پنتا هیدرات و دکا هیدرات میباشد.
خصوصیات
این ماده یک نمک قلیایی است
شکل ظاهری :پودر سفید و بلوری
جرم مولی :201.22 گرم بر مول خشک
دانسیته :2.4 گرم بر سانتی
برای خلق یک شاهکار هنری کافیست ایده هایی را پیاده کرد که علاوه بر کارایی دارای زیبایی منحصر به فرد باشد. چوب از عالی ترین متریالی است که می توان بوسیله آن محصولات فوق العاده لوکسی را تولید کرد.

گروه هیدن آرت با تجربه و تخصص خود در زمینه ی تولید محصولات چوبی سالیان درازی ایست که توانسته پاسخگوی هر سلیقه ای باشد و همواره به دنبال افزایش رضایتمندی مشتری به وسیله ی ارائه محصول با کیفیت و شکیل بوده است.

ساعت های چوبی یکی از انواع تولیدات این
حکمت‌های تربیتی
بخش پایانی
طرح فوق، علاوه‌بر فایده‌هایی که بیان شد و توانست زندگی آقای صلح‌جو و خانواده‌اش را از بن‌بست بیرون آورد، حکمت‌های تربیتی و روان‌شناختی دیگری نیز دارد. پاره‌ای از آن‌ها را بنگریم:۱. کاستن از وابستگی افراطی کودکان به مادر و مادر به کودکانوابستگی شدید، در قلمرو تربیت، آفت است. از مؤثرترین راهکارهای زدودن این آفت، همین دور نگه‌داشتن موقت است.
۲. دلبستگی بیشتر پدر به فرزندان و فرزندان به پدر
همان‌گونه که وجود
زمان مهمترین مسئله ایست که در روز با آن سر و کار داریم و باید از آن اطلاع داشته باشیم. ساعت های اولیه به لحاظ شکل هندسی و شکل ساعت ها خیلی ساده بودند در صورتیکه امروزه هزاران ساعت در طرح ها و رنگ های متفاوت تولید می شود. یکی از ایده ها برای داشتن یک فضای ناب در منزل استفاده از ساعت های دیواری مدرن و شک می باشد.
گروه هیدن آرت با تجربه و تخصص خود در زمینه ی تولید محصولات چوبی سالیان درازی ایست که توانسته پاسخگوی هر سلیقه ای باشد و همواره به دنبال ا
استفاده از سپتیک تانک تولید شده توسط شرکت مهندسی فرآب صنعت، با توجه به طراحی مناسب و اصولی توسط کارشناسان فنی شرکت و افزایش راندمان سپتیک تانک فاضلاب ، راهکاری مناسب به جهت حذف مواد معلق ته نشین شده در مخزن گندانبار می باشد و همجنین، راهکاری مناسب به جهت زدودن انواع روغن و چربی و همچنین آشغال های موجود در فاضلاب خواهد بود که این اتفاق با راندمان بسیار بالا در حدود میانگین ۶۰ الی ۸۰ % صورت می گیرد.
پس از آنکه ذرات معلق و موارد اشاره شده در فو
کسی واقعاً می داند؟ اگر دوستم، هلیا، این جا بود حتماً چشم هایش را گرد می کرد و می گفت: «خب معلوم است. دو روز، چهل و هشت ساعت است» و بعد هم مبدا می کرد بوسیله حساب کردن که فلان عزت دقیقه و فلان قدر نفس است. ولی همه ی این ها قرارداد بین ما مردم هاست. هیچ کس نمی داند دو روز، حقیقاً، چه قدر است. دو روز گاهی بسیار تر از چهل و هشت ساعت است. مثلاً روزهایی که درس های سخت داریم ساعت ها کش می آیند و هرچه نگاه می کنیم انگار عقربه ها تحرک نمی خورند. گاهی اندوه دو
گاهی با خود فکر میکنم در کجای این کره خاکی زندگی میکنم ؟پشیمان میشوم از دانستن،فهمیدن،شناختن،مطالعه کردن و آگاه شدن از دنیای بزرگ زندگانی!!!جامعه ایی که ظاهرش زیبا اما درونش ترس است. ترس از کوچکترین انتقاد که مبادا لکه ننگ خائنی را بر رخسارت نمایان کنندو نقابی ناحق را بر چهرت بپوشانند. کاش کمی تحمل انتقاد داشتیم آنهم برای اصلاح و نه تخریب . اما در جامعه من چنان لذت صندلی های قرمز و سبز و نرم و راحت به دل مدعیان مالک این سرزمین نشسته که حتی با
مواد مصنوعی و شیمیایی تحت هیچ شرایطی قابل قیاس با چوب نیستند. چوب علاوه بر زیبایی و احساس طبیعی بودن چوب، کارکرد بسیار فراوان و عالی دارند.
گروه هیدن آرت با تجربه و تخصص خود در زمینه ی تولید محصولات چوبی سالیان درازی ایست که توانسته پاسخگوی هر سلیقه ای باشد و همواره به دنبال افزایش رضایتمندی مشتری به وسیله ی ارائه محصول با کیفیت و شکیل بوده است.

ساعت های چوبی یکی از انواع تولیدات این شرکت می باشد که با استقبال زیادی از سمت مردم مواجه شده ا
به گزارش ایسنا، احد مستمری گفت: مهر از دید اقلیمی ماه چندان پربارشی بوسیله استثنای نوار شمالی ناحیه نیست بنابر این خواهش بارش های متناسب توجه از دیدن اقلیمی در مهر نداریم. داخل این شرایط طی دو هفته آینده نیز بارش فراگیر و سیستماتیک داخل ناحیه نخواهیم داشت و تنها در شمال سواحل استان های گیلان و مازندران، گلستان و بخش های شمالی استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش پیش بینی می شود. وی در دنباله گفت: تا یکشنبه هفته آینده (۲۱ مهر) بارش
به گزارش ایسنا، احد مواجب گفت: مهر از رویت اقلیمی ماه چندان پربارشی به استثنای نوار شمالی کشور نیست بنابر این انتظار بارش های سزاوار سرزنش توجه از نظر اقلیمی در نرمی نداریم. تو این شرایط خلال دو هفته آینده نیز بارش تعمیم و سیستماتیک تو کشور نخواهیم داشت و تنها در خصیصه سواحل استان های گیلان و مازندران، گلستان و بخش های شمالی استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش پیش بینی می شود. وی در دنباله گفت: تا یکشنبه هفته آینده (۲۱ مهر) بارش ن
در این مطلب از ویترین نت دستگاه بسته بندی خرما را موردبررسی قرار خواهیم داد
ویژگی های یک سیستم بسته بندی خوب برای خرما
دستگاه بسته بندی خرما برای بسته بندی انواع شکلات، گز،
مسقطی، باسلوق، نبات، سوهان عسلی، قند حبه، ساقه عروس، کانفت، حلوا شکری،
قاشق تکی، سر قلیان و قطره چکان نیز قابل استقاده است.
برای اینکه یک دستگاه بسته بندی خرما کیفیت مطلوب در بسته بندی خرما را داشته باشد، لازم است از ویژگیهای زیر برخوردار باشد :
1- امکان تزریق گازهای نگ
ساعت های دیواری از مهم ترین وسایل دکوری هستند که متناسب با طراحی سالن پذیرایی و اتاق خواب باید انتخاب شوند. ساعت های دیواری چوبی دارای طرح های بسیار زیادی می باشند که می توان از میان آنها یک مدل را متناسب با سلیقه خود و دکوراسیون منزل انتخاب کنید.

گروه هیدن آرت با تجربه و تخصص خود در زمینه ی تولید محصولات چوبی سالیان درازی ایست که توانسته پاسخگوی هر سلیقه ای باشد و همواره به دنبال افزایش رضایتمندی مشتری به وسیله ی ارائه محصول با کیفیت و ش
برای خلق یک شاهکار هنری کافیست ایده هایی را پیاده کرد که علاوه بر کارایی دارای زیبایی منحصر به فرد باشد. چوب از عالی ترین متریالی است که می توان بوسیله آن محصولات فوق العاده لوکسی را تولید کرد.

گروه هیدن آرت با تجربه و تخصص خود در زمینه ی تولید محصولات چوبی سالیان درازی ایست که توانسته پاسخگوی هر سلیقه ای باشد و همواره به دنبال افزایش رضایتمندی مشتری به وسیله ی ارائه محصول با کیفیت و شکیل بوده است.

ساعت های چوبی یکی از انواع تولیدات ا
چوب به عنوان یکی از متریال های صنعتی و ترکیبی امروزه در اکثر دکوراسیون های داخلی استفاده می شود. از مزایای استفاده از این متریال میتوان به صرفه ی اقتصادی آن اشاره کرد و اینکه به لحاظ زیبایی برتری بسیاری نسبت به سایر مصالح و متریال های گذشته دارد. از چوب  بیشتر  درقسمتهای مختلف ساختمان از جمله کف، سقف، دیوراها ، تولید اشیا دکوری و تولید ظروف چوبی استفاده می شود.

گروه هیدن آرت با تجربه و تخصص خود در زمینه ی تولید محصولات چوبی سالیان درازی
ساعت های دیواری از مهم ترین وسایل دکوری هستند که متناسب با طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی و اتاق خواب باید انتخاب شوند. ساعت های دیواری چوبی در طرح های بسیار متنوع تولید می شوند که به راحتی می توان از میان آنها یک مدل را متناسب با سلیقه خود و دکوراسیون منزل انتخاب کرد. 

گروه هیدن آرت با تجربه و تخصص خود در زمینه ی تولید محصولات چوبی سالیان درازی ایست که توانسته پاسخگوی هر سلیقه ای باشد و همواره به دنبال افزایش رضایتمندی مشتری به وسیله ی ارا
تاریخ قرآنتاریخ قرآن یکی از شاخه‌های علوم قرآنی است، اصطلاح نسبتاً جدیدی است که از سوی اسلام‌شناسان و قرآن‌شناسان غربی وضع شده‌است و پیش از قرن حاضر و در آثار گذشتگانی نظیر البرهان فی علوم القرآن اثر بدرالدین زرکشی و الاتقان فی علوم القرآن نوشته جلال‌الدین سیوطی به چنین اصطلاحی برنمی‌خوریم. تاریخ قرآن مباحث مربوط به توصیف و تحلیل سرگذشت جمع و تدوین قرآن از آغاز نزول وحی تا سیر هزار و چهارصد ساله کتابت و طبع آن در اعصار جدید است.مباحث ا
 روسیه و نوستالژی گذشته

روسیه هفتاد و پنجمین سالگرد پیروزی مقابل آلمان نازی در جنگ جهانی دوم را علیرغم لغو رژه های نظامی به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار کرد. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مراسمی کم سر و صدا بر بنای یادبود شعله ابدی گل رز گذاشت.

این مراسم که معمولا در سطح گسترده برگزار می شود یکی از روزهای مهم در تقویم کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق است که در مجموع حدود 26 میلیون در جنگ جهانی دوم کشته دادند. روز شنبه جنگنده ها بر فراز
در مجموعه‌ای دیدم قاب فرش‌های حرم امام‌رضا را به عنوان هدیه به افراد می‌دهند. قابی که تکه‌ای از فرش‌های حرم امام رضا علیه السلام به صورت بته‌جقه در وسط آن کار شده بود. ایده جالبی بود پشت کار را که دیدم نوشته بود ماهد (به معنای گستراننده) با جستجو به سایتش رسیدم. طرح‌های واقعا زیبایی دارد. از کیسه نان و رومیزی گرفته تا تندیس و تابلو تا جواهرات بسیار زیبا. خلاصه وسایل جالبی دارد. خصوصاً گردبندهایش برای هدیه دادن بسیار خوب است. کیفیت کار بال
مدت هاست ساعت های دیواری در خانه های ما با کارکردی غیر از یادآوری گذر زمان استفاده می شود. امروزه نقش دکوری ساعت های دیواری نسبت به سایر کارکردهای آن بیشتر به چشم می خورد. از همین رو در انتخاب ان باید دقت فراوان را داشت تا ساعتی مناسب با دکوراسیون داخلی منزل انتخاب کرد.

گروه هیدن آرت با تجربه و تخصص خود در زمینه ی تولید محصولات چوبی سالیان درازی ایست که توانسته پاسخگوی هر سلیقه ای باشد و همواره به دنبال افزایش رضایتمندی مشتری به وسیله ی ار
انتخاب مدل ساعت دیواری هماهنگ با دکوراسیون داخلی و فضای منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. طبیعی است که همه ی افراد به دنبال انتخاب زیباترین و مناسب ترین مدل ساعت دیواری هستند. ساعت دیواری به لحاظ جنس و مدل دارای تنوع بالایی هستند که در این میان ساعت های دیواری چوبی در میان همه ی مردم با سلیقه های متفاوت مردم جایگاه ویژه ای برای خود باز کرده است.

گروه هیدن آرت با تجربه و تخصص خود در زمینه ی تولید محصولات چوبی سالیان درازی ایست که توانسته
حساسیت دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی بسیار بالاست زیرا هر گاه فرد جدیدی وارد منزل می شود اولین مکانی گکه مشاهده می کند سالن پذیرایی است از این رو در انتخاب اثاث منزل و وسایل دکوری باید دقت لازم را به کار برد. ساعت دیواری به عنوان یکی از وسایلی که مزین کننده دیوار هستند اهمیت بالایی دارند. ساعت های دیواری چوبی با طرح های متنوع خود کمک بسیاری در طراحی داخلی خواهد بود. 

گروه هیدن آرت با تجربه و تخصص خود در زمینه ی تولید محصولات چوبی سالیان درا

گرمای لبخندی با طراوت بر سر و صورت خاکی و رنگ پاشیده اش نشسته بود. درخشش برق امید و انگیزه، چشمان درشت سیاهش را در بر گرفته بود. با دست های کوچکش، چوب غلتک نقاشی را درون سینی رنگ می زد و بر روی دیوارهای قدیمی و رنگ و رو رفته محله می کشید. ناصر 12 سال بیشتر نداشت اما در کنار مش رسول 54 ساله و امید رضای 5 ساله، برای زیباسازی محله، مردانه تلاش می کرد و عرق می ریخت.محله شان یکی از محله های بافت فرسوده و کم برخوردا
گزارش یک مشاورة نتیجه‌بخش
پرسش:آقا یا خانمی گفته و پرسیده‌اند: تابستان که گذاشت و وارد پاییز شدیم، اندک‌اندک، از نشاطم کاسته شد و اکنون دلم گرفته و احساس افسردگی و دلمردگی می‌کنم. آنچه بیشتر آزارم می‌دهد، اندوهی است که در دلم لانه کرده و شادمانی‌ام را ربوده‌ است. تحمل این اندوه بی‌دلیل، برایم دشوار است. چه‌ کنم؟
پاسخ:• تحلیل مسئله:چون در فصل پاییز، روزها کوتاه می‌شود و آسمان گاهی ابری می‌گردد، نور کمتری به زمین می‌تابد. هوا نیز سرد م
معرفی کتاب صوتی پیروزی فکر
اورایزن اسوت ماردن در کتاب صوتی پیروزی فکر با زبانی ساده و در عین حال هوشمندانه و همه‌جانبه به تاثیرات نحوه فکر کردن ما درباره خود و دیگران در زندگی می‌پردازد و با بیان مثال‌های عینی، جذاب و شنیدنی ما را با خود همراه می‌کند، نهایتا ما را با وجهی تازه از خودمان روبرو می‌سازد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.
ماردن در کتاب صوتی پیروزی فکر (the victorious attitude)، به ارائه راهکارهای
خواص انگشتر عقیق مردانه در کلام ائمه

بسیاری از ائمه بر خواص انگشتر عقیق مردانه در گشایش روزی بسیار تاکید نموده اند

امام صادق (ع) درباره انگشتر عقیق مردانه فرمودند: هر که انگشتری از عقیق بدست کند پریشان نشود و مادام که با خود دارد اندوهی به او نمی‌رسد.
در سخنی از امام باقر (ع) درباره انگشتر عقیق مردانه ، آمده است عقیق سرخ زرد و سفید هر سه کوه‌هایی هستند در بهشت و هر که انگشتری از عقیق بدست کند به جز خیر و خوبی و وسعت رزق نمی‌بیند.

درباره ف

خواص باور نکردنی عقیق شجر
 آیا می دانید که انگشتر عقیق شجر برای استفاده برخی افراد توصیه شده است ؟ می دانید که چطور انگشتر عقیق شجر به وجود می آید ؟
از دیرباز، قبایل و ملل کهن جهان، انگشتر عقیق شجر را سنگ مقدسی می دانسته اند و آن را از خود دور نمی کرده اند، انگشتر عقیق شجر سنگی است که آن را حرز و حامی انسان در مقابل بلایا و حوادث به ویژه در جنگ ها می شمارند و برای افزایش درآمد و رونق کسب و کار و آسان شدن کارها بسیار مفید است. انگشتر عقیق شجر بر
خرید پکیج تصفیه فاضلاب
همواره یکی از دق دقه های تولید فاضلاب انسانی و صنعتی در
تمامی جوامع از جمله کشور عزیزمان ایران هزینه و نگهداری سیستم های تصفیه فاضلاب
می باشد که از این سو  در تمامی جوامع
میتوان به آنها اشاره کرد برای خرید پکیج های تصفیه فاضلاب در ایران شرکت های
سازنده این تجهیزات اقدام می نمایند به داشتن چندین پارامتر برای طراحی که از جمله
انه میتوان به مواردی چن در زیر این مقاله به صورت مختصر ولی هر چند مفید اشاره
کرد
یکی از پارامتر
گرفتگی و یا پوسیدگی سوراخ لوله ی تخلیه
لوله ی تخلیه ی شما دارای سوراخی است که آب از آن جا تخلیه می شود و ممکن است دچار گرفتگی و انسداد شود. شما باید لوله را بررسی کنید تا ببینید که آیا در آن آشغال و ذرات ریز تجمع یافته و سبب گرفتگی لوله شده اند یا خیر. اگر لوله دچار انسداد شده بود، به راحتی می توانید آن را تمیز کنید و پس از آن مجدداً آب از لوله خارج می شود.اگر لوله ی تخلیه مسدود شده باشد، آب نمی تواند به بیرون راه پیدا کند و تنها یک راه برایش باقی م
مشاورهٔ روانشناسی پس از یک هفتهپس از آن‌که پاسخ آن خوانندهٔ عزیزمان را درباره ‌افسردگی پاییزی دادیم، اکنون گفته و پرسیده‌اند: به راهکارهای‌تان عمل می‌کنم و -خدا را شکر- حالم خیلی بهتر شده‌ است. یکی از راه‌ها، نخواندن مطالب منفی و ناامیدکننده‌ است. این‌را کاملاً عمل کردم و در بهبود حالم مؤثر بود. راه دیگر این است که مطالب امیدبخش بخوانم. نمی‌دانم چه بخوانم. لطفاً یک کتاب مثبت و امیدبخش و راهگشا معرفی کنید. پاسخ ما:مرحبا به شما که راهکار
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، پری صالحی همسر هوشنگ ظریف که خویشتن از نوازندگان پیشکسوت ویولن و قیچک است با تایید اطلاع درگذشت باریکه به ایسنا گفت که همسرش امروز در ۸۱ سالگی بوسیله علت ایست قلبی جابجایی. او همچنین درباره عادات تشییع این هنرمند گفت: فعلا چیزی روبرو حلق و داخل شرایط حاضر برگزاری تشریفات با ازدحام آدم فقره درستی زدودن. هوشنگ ظریف چند سالی حیات که از مصیبت آلزایمر رنج می برد و چندی پیش داخل مراسم اختتامیه سی وپنجمین
تیرچه بلوک
سقف تیرچه بلوک، سقف تیرچه دال یا سقف بلوک تیر، که جزء دال های یک طرفه محسوب می شود، یکی از متداول ترین انواع سقف است که در آن تیرچه ها به عنوان یک تیر جانبی عمل می کنند و شکاف بین آنها با بلوک پر می شود. در این سقف بلوک ها نقش ساختاری ندارند. جنس بلوک ها در این سقف می تواند از انواع مختلف باشد؛ مانند»
1- بلوک سفالی
2- بلوک سیمانی
3- بلوک پلی استایرن یا یونولیت.
از این نوع سقف در ساختمان های فلزی، بتنی و آجری استفاده می شود. سقف تیرچه دارای
از آخرین باری که بی ام و در مسابقات فرمول یک شرکت کرده است، یک دهه می گذرد. شایعه ی بازگشت این خودروساز باسابقه ی آلمانی بوسیله فرمول یک در طول چند سال اخیر همیشه وجود داشته است. با دگرگونی قوانین در سال ۲۰۲۱، دوباره گمانه زنی ها دررابطه با همکاری کردن بی ام و داخل فرمول یک مطرح شده است؛ اما مدیران ارشد بی ام و، بازهم حضرت داشتن در بالاترین سطح موتوراسپرت را تکذیب کرده اند.سابقه درگاه بی ام و درون مسابقات فرمول یک بوسیله سال ۱۹۵۲ برمی گردد. در
پرداخت کاری آهن در گروه پرداخت کاری فلزات برلیان توسط پیشرفته ترین دستگاه ها صورت میگیرد .عواملی از جمله مواد اولیه , ضخامت محصول و نوع متریال بر روی کیفیت برش لیزری فلزات موثر هستند .
الکتروپولیش در پرداخت کاری آهن به چه معناست ؟
به صاف و براق کردن سطح چیزی که باعث بهبود و اصلاح ظاهر آن شی میباشد الکتروپولیش میگویند .برای داشتن لبه برش تمیز و دقیق،بهتر است که ورقه‌های فلز تمیز و عاری از زنگ زدگی یا چربی باشند . همچنین این فرآیند زبری‌های ف
برخی ممکن است از مسواک زدن طفره بروند و با این حال به دلیل جنس خوب
دندان‌هایشان دچار پوسیدگی دندان نشوند اما فراموش نکنید که این روند برای
مدت طولانی ادامه نخواهد داشت، چرا که روزانه دو یا سه بار مسواک زدن برای
رهایی از پوسیدگی دندان‌ها نیاز است.

یکی دیگر از مشکلات دهان و دندان، وجود حفره‌هایی در دندان است که به
دلیل بهداشت ضعیف دهان به وجود می‌آیند. به یاد داشته باشید که مصرف
خوراکی‌های شیرین را کاهش دهید، چرا که این خوراکی‌ها به سلا
خرید پکیج تصفیه فاضلاب
همواره یکی از مشکلات های تولید فاضلاب انسانی و صنعتی در تمامی جوامع از جمله کشور عزیزمان ایران هزینه و نگهداری سیستم های تصفیه فاضلاب می باشد که از این سو  در تمامی جوامع می توان به آنها اشاره کرد برای خرید پکیج های تصفیه فاضلاب در ایران شرکت های سازنده این تجهیزات اقدام می نمایند به داشتن چندین پارامتر برای طراحی که از جمله آنها می توان به مواردی چند در زیر این مقاله به صورت مختصر ولی هر چند مفید اشاره کرد
یکی از پار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Zabane-elm Publication / Bojnord North Khorasan