نتایج جستجو برای عبارت :

۵۲. ۲۴سال و یک هفتگی

یادمه پارسال یه دختر کنکوری اومده بود وب من قشنگگگگگ داشت خودشو میکرد تو چشم من که واسه دانشگاه شیراز رتبه ی بهتری از دانشگاه تبریز میخواد!!!!! حالا بیا و حالیش کن نه داری اشتباه میزنی داداچ!!! دیگه ما هی توضیح میدادیم این بنده خدا مقاومت میکرد در برابر فهمیدن!!!! دیدم عاقا من 24 ساعت که نه! 24سال هم بیام واسش توضیح بدم تو مغز این بشر نمیرررررره که نمیررررره! خلاصه اینکه امروز دیدم یه منبع قابل اعتماد اومده اسامی رو نوشته رتبه بندی شده از نظر جهانی
آیا حضرت علی اکبر ازدواج کرده بود؟

ازدواج حضرت علی اکبر (ع)

آیا
حضرت علی اکبر ازدواج کرده بوده یا نه و اگر ازدواج کرده همسر ایشان که
بوده است؟ بنده فقط در این حد می دانم که حضرت علی اکبر بزرگ تر از امام
سجاد بوده و امام سجاد فرزند 4ساله داشته (امام محمد باقر)، ولی در هیچ کجا
نامی از همسر حضرت علی اکبر نیست و می دانم که سن حضرت علی اکبر بیشتر از
24سال بوده است.
مختصری از زندگینامه حضرت علی اکبر:
علی بن حسین (به عربی علی بن الحسین؛ ۱
یه روزایی هست که فکر می کنی اول راهی و شروع میکنی هدفهاتو رویاهاتو خواسته ها تو ردیف میکنی و هزاااار مدل فکر و خیال و حال خوب.برنامه هاتم دقیق میچینی و تهه تهش خودتو میبینی که تو 26-27سالگیت به حداقل خواسته هات رسیدی باقیشو باید فقط ادامه بدی و ببینی و تجربه کنی و از همه مهم تر، زندگی کنی.رسیده باشی به جایی که وقتی به پشت سرت نگاه میکنی گیج و هاج و واج جایی که روش واستادی نباشی.
قضیه چی بود که اون روزایی که فکر می کردیم اول راهیمم،اصلا هنوز به اول
دختر نازم رو با خودمم ها. فقط نگام کنید چقدر در صلحم من با خودم:)چند سالمه؟ ۲۴سال. خیلی جوونم. جوونی فصل تلاشه، فصل انجام دادن کارهایی که بعد سی‌سال عارت میاد انجام بدی، بعد چهل سال جون نداری انجام بدی. پس دیر میشه‌. باید جنبید. ریچل رو یادتونه؟ توی تولد سی سالگیش نشست به برنامه ریزی برای زندگی و یهو فهمید خیلی عقبه. من از یهویی‌هایی که میکوبن توی سر آدم میترسم. عین ماهی‌تابه‌هایی که جری توی سر تام میکوبید.توی یک پرانتز پت و پهن اینو بهتون بگ
من آدم بعد از هزار سال برگشتنم. اینو حتی به شکاف بین سنگ‌های مرمر حباط خونه‌ی دوره‌ی کودکی هم گفتم. این که یهو برم و بعد از هزارسال برگردم و دستی بکشم. گوشی جدید خریدم و پسورد این‌جا در گوشی قبلی با ریست فکتوری به فراموشی سپرده شد. کله‌ی صبحی بعد از ده بار تلاش نافرجام، پسورد رو درست حدس زدم.
خب اتفاق مهم اخیر این که من ۲۴ ساله شدم! به طور دقیق الان ۲۴ سال و یک هفته دارم. کار این روز‌هام اینه که رد ۲۴ساله‌های شناس و ناشناس رو می‌زنم و جایگاه‌

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها